Najlepsze typy etui na smartfona. Znajdź coś dla siebie!

Etui to jedno z najczęściej wybieranych akcesoriów do telefonu. Większość ludzi chce bowiem zapewnić należytą ochronę swoim elektronicznym urządzeniom. Co możesz wybrać, szukając bezpiecznego opakowania dla smartfona? Podajemy kilka ciekawych przykładów etui.

Etui prosto od producenta

Pierwszą z możliwości, jaką masz, gdy chcesz zakupić ochronne etui dla swojego telefonu, jest wybór produktu stworzonego przez samego producenta Twojego urządzenia. Wybierając oryginalne akcesoria, masz pewność, że będą idealnie pasować do posiadanego przez Ciebie sprzętu. Poza tym wiesz też, że taką ochronę dla Twojego telefonu przewidział sam producent. Powinna być więc wystarczająca. Etui oryginalne na pewno jest dobrze wykonane i zapewni smartfonowi zabezpieczenie na odpowiednim poziomie. Jeśli zatem interesuje Cię taka ochrona Samsunga, poszukaj etui w sklepie z markowymi akcesoriami.

Pancerne propozycje

Potrzebujesz dodatkowej obudowy, która zapewni telefonowi najwyższy, wręcz wojskowy stopień ochrony? Zdecyduj się na jedno z pancernych etui. Na rynku jest wiele tego typu rozwiązań i nie są one szczególnie drogie. Jeśli zamówisz pancerne etui Samsung nie stanie się przez to dużo cięższy i grubszy. Zdecydowanie będzie jednak bezpieczniejszy. Tego typu akcesoria zakłada się na tylną część telefonu, podobnie jak zwykłe etui od producenta. Produkt poza tyłem chroni także boki urządzenia i częściowo zapobiega rysowaniu się ekranu. Posiada bowiem nieco wystające elementy. Możesz spokojnie odkładać telefon wyświetlaczem do dołu i nie powinno mu się nic stać. Dla bezpieczeństwa możesz jednak nakleić na ekran szkło hartowane. Wówczas już na sto procent nic nie uszkodzi Twojego urządzenia, jeśli nie będziesz specjalnie wystawiał go na próby wytrzymałości.

Wyjątkowy design

Zamiast zwykłych etui od producenta czy pancernych akcesoriów, zapewniających wyjątkowy poziom ochrony, możesz też sprawić sobie produkt, którego ważną zaletą będzie niepowtarzalny design. Jeśli wolisz wybrać coś innego niż klasyczne etui, to rozejrzyj się na przykład za propozycjami z nadrukowaną sentencją czy grafiką. Jeśli jesteś fanem sztuki, możesz mieć etui z reprodukcją obrazu van Gogha czy Klimta. Lubisz kawę? Wybierz jeden ze wzorów z jej ziarnami lub hasłem mówiącym o niezbędności tego napoju w życiu. Za pomocą etui możesz wyrazić siebie na wiele różnych sposobów. Niektórzy posiadają kilka czy nawet kilkanaście takich akcesoriów, bowiem nie są one drogie, a umożliwiają wyróżnienie się z tłumu. Oczywiście, poza oryginalnością, etui z nadrukiem zapewnia także odpowiedni poziom ochrony. Większość z nich wykonuje się z solidnego tworzywa TPU. Podstawowa funkcja pozostaje zatem spełniona.

Klasyczna ochrona z klapką

Poza akcesoriami okrywającymi jedynie tył i boki telefonu, masz jeszcze do wyboru etui z klapką. To rozwiązanie wygląda nieco bardziej klasycznie i elegancko niż pozostałe nasze propozycje. Klapka zakrywa wyświetlacz urządzenia, dzięki czemu jest ono chronione przed zarysowaniem. Niektóre modele etui umożliwiają podgląd godziny bez otwierania klapki. Po prostu posiadają specjalne dziurki w miejscu, w którym na telefonie wyświetla się aktualny czas. Poza tym wszystkie produkty z klapką mają, oczywiście, wycięcia na tylny aparat i kamerę. Zamykane etui możesz kupić zarówno w sklepie producenta, jak i zamówić w innych miejscach. Znajdziesz to rozwiązanie na telefony Samsung i inne popularne modele smartfonów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *